Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan lehet tudni, vagy...

Honnan lehet tudni, vagy általában melyik venti kezd el hagosan darálni?

Figyelt kérdés

A ventilátorok a sz. gépben...A prici ventije, vagy a táp? qrvára remélem, hogy nem atáp, mert elég drága volt. Amikor kicsit megpöckölöm a házat, akkor egy ideig nem hangoskodik.

A proci ventijét kellene kicserélni?


2015. jan. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A füleddel megtudod állapítani ha közel hajolsz. De ha szerencséd van akkor csak rohadt poros és azért hörög.
2015. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egybként van a sz.g. háznak ezek a porfogó szűrői, a ház ventik előtt.

De sz*rt se érnek, mivel most kinyitottam, és az egész poros bévülről. Ennyit ezeknek a hatásáról.

2015. jan. 30. 21:54
 3/4 Peetmondoo válasza:

Havonta egyszer porszívózni kell vagy sűrített levegővel kifújni, ez a szűrő meg mágneses szűrő és társai szerintem csak vakítás.

Általában a vga venti szokta leghamarabb megadni magát, ha gyári, de hallottam már proci hűtőt is traktorosat játszani, ház oldalát le és fülelni, de ha takarítod rendesen.. Nem kell félni.

2015. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Porszívó az mehet óvatosan de a sűrített levegőre kár kidobni a pénzt. Inkább kompresszorral fúvasd ki.
2015. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!