Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális, vagy miért...

Ez normális, vagy miért csinálja a külső merevlemezem?

Figyelt kérdés
kb másfél hónapja vettem egy 2 terás seagate expansions külső merevlemezt, nem tudom hogy eddig csinálta-e de ma figyeltem fel rá először hogy olyat csinál hogy ugye megy és pár percenként olyan kattanó/karsogó hangot ad ki majd kétszer villan hosszan az egyébként szinte állandóan világító led rajta majd abbahagyja és tovább világít... azért is idegesít mert egyrészt eddig nem vettem észre hogy csinálta volna, másrészt meg akár alapjáraton mikor nem csinálok rajta semmit, akár rá vagy róla másoláskor semmi hangot sem ad ki, csak az alapzaj jön belőle ami mindig és nagyon is halk, halkabb sokkal mint a notebookom, pedig annak is alig van hangja... ez hogymondjam, olyan leírhatatlanul fura hang olyan karsogó/kattogó, legjobban ahhoz hasonlít mint mikor kikapcsol a notebookom és abból is ilyesmi hang jön a merevlemeztől...

2015. jan. 30. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

seagate expansions

vidd vissza

2015. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És szoftverhiba nem lehet? nem lehet hogy amit használtam ISO-t a Win7 telepítésekor az nem jó? ilyen integrált telepítős akármi, decemberig benne volt az összes frissítés, csak mert egy másik notebookon is próbáltam az előbb, és ott meg nem csinálja... bár az is igaz hogy előtte Win8 volt fent mert át szeretnék térni arra, és azon kezdte el ezt csinálni, aztán ezmiatt a hiba miatt tettem vissza a win7-et, de nem azzal a telepítővel amivel előtte volt felrakva hanem újabbal... szóval nem lehet hogy szoftveres a hiba? vagy az usb portok mentek volna gajjra? de a másik meg hogy annak ellenére hogy úgy csinál mint mikor kihúzom, gond nélkül tudok róla másolni és rá is másolni, illetve bármit meg tudok róla nyitni... kattanás után is..
2015. jan. 31. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!