Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU hűtőt vegyek játékra?

Milyen CPU hűtőt vegyek játékra?

Figyelt kérdés
A keret 5-8E forint. i5 3570K proci, asrcok z75 pro3 alaplap, asus r9 280x vidikártya. FSP raider 500 táp, cooler master k350 házam van. Gondoltam leírom ezeket hátja fontos infók. Állandóan 104 fokos a procim játék közben,(dying light, watch dgos, far cry ) és nagyon zavar. Biztosan tapasztaltabbak vagyok nálam ilyen téren, így szeretném kérni a segítségeteket hogy a legjobb cpu hűtőt találjam meg a procinak. Köszönöm !

2015. jan. 31. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cooler master hyper t4.

Mi az, hogy állandóan 104?

Nem lehet, hogy a program rosszul mutatja? Mivel mérted?

Speccy szokott elég sokszor hülyeségeket írni.

Nézd meg Aida-val, vagy HWinfo 64-gyel.

2015. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az utóbbit használom. És csak olyan játékoknál éri el ezt a hőfokot amiknek kell a proci. (gyári hűtés van rajta)

[link]

2015. febr. 1. 10:30
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
A Gaia II a legjobb az összegen és a méreten belül. A CM Hyper 212 Evo lenne jobb, de az már egy tízes + száll. (Ismerem a ház gyári specifikációját, miszerint 148,5 mm a max CPU méret, de többszür bebizonyosodott, hogy téves ennél a háznál. 159mm a max)
2015. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CoolerMaster Hyper 103-at tudom ajánlani :)
2015. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!