Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire One D257-ben nem...

Acer Aspire One D257-ben nem működik a mikrofon, mit tegyek hogy újra működjön?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám hogy a gépemen egyik napról a másikra nem működött a mikrofon, már minden beállítást átnéztem de ott minden rendben ban, uj drivert is tettem fel de nem segített, azt hittem hogy a skype miatt nem megy de azt is ujraraktam és nem segített a problámén. A lényeg hogy ha például felhivnak skype-ok én hallom az illetőt de engem nem hallanak csak recsegést meg monoton zúgást hallanak. Kérlek segítsetek?
2015. febr. 1. 07:43
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Elsőnek Rendszer-visszaállítást próbálnék olyan időpontra, amikor még működött.

[link]

2015. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Régebb óta fennálló problémánál csak óvatosan, mivel ha túl régre állítod vissza a rendszert, akkor az adott dátum óta telepített programok, és frissítések elvesznek, ha nem találsz programokat visszaállítás után, akkor újra kell telepíteni.

2015. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már ujratelepítettem de a probléma megmaradt próbáltam régi driver-el és újjal egyaránt de nem segített, lehetséges hogy hardweres a probléma, vagyis a beépített mikrofonnal lehet a gond? Igaz külső mikrofont még nem próbáltam.
2015. febr. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!