Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem mutatja a wifi...

Miért nem mutatja a wifi nevét a gépeken, csak a telefonokon?

Figyelt kérdés
A telefonomon(iPhone5c) mutatja a wifi nevet. Es tudok is hozza csatlakozni ha be irom a jelaszot, de most meg probaltam a laptopomon es ott nem mutatja ki a wifi nevet. Szoval igy csatlakozni se tudok hozza. Mar egy ejszakat aludtam addig ki kapcsoltam a laptopot, es most reggel megint be kapcsoltam, de meg mindig nem jo. Es mar meg neztuk, public-ra tettuk a wifit hogy ugye lassuk, de a laptopomon valahogy nem megy, meg anyukamnak is van egy szamittogepe es azon sem mutatja a wifit, es ez uj wifi tegnap elott lett be szerezve. Es valamiert csak a telefonoknal mutatja be a wifi nevet. SURGOS!!

2015. febr. 1. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a gépeitek öregek és csak 2.4ghz-t ismerik a router meg 5ghz-s.
2015. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gép nem oreg az enyemet 2 napja kaptam tiszta ujjan vettük.
2015. febr. 1. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
laptopon lehet a vevo kivan kapcsolva, PC n meg 99% hogy nincs vevő, amég nem dugsz bele, egy wifi kulcsot!!!
2015. máj. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Laptopon driverek fennt vannak?
2015. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!