Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Decemberben vettem ipontól...

Ákszelpóver kérdése:

Decemberben vettem ipontól egy GIGABYTE GTX 970-et és most sokan írják hogy csak 3.5 gigás meg hogy belassul ha 3.5 gb felé megy a memória használat kérdés az hogy az ipon vissza veszi a kártyát?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy veszik vissza 3 nap róba garancia illetve ha nem vagy elégedett a termékkel vissza vásárlás szokott lenni utána meg nem. és semmi hibája nincs a kártyádnak szóval ezt el is felejtheted.
2015. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kártya nem lassul be!Nekem egy gtx 970 g1 van és 3.8GB ot tudtam max kisajtolni belőle és semmi akadást nem tapasztaltam!Ez driver hibától van hogy belassul, mert a driver nem tudja kezelni azt az adott fél gigát.Majd az nvidia kijavítja!
2015. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 John_71 válasza:

Nagyon erősen belassul, ha 3,5 fölé megy a memória használat.


[link]


Nem lesz külön driver, ezt már cáfolták, majd az általános driverben talán lesz valami ellene.

2015. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért le leszek hurrogva, de szerintem nem érdemes ezzel foglalkozni. Oké, rendben, értem hogy hamis marketing, meg vásárlók megtévesztése, stb, de amennyiben az erkölcsi álláspontod nem írja felül a szükségleteidet mint játékos, nem érdemes visszaküldeni. A röhej az hogy ugyanazok az emberek akik most 2-3 miliszekundum frametime-eltérés miatt csoportos keresetet akarnak, meg RMA-t, azok néhány hónapja (ugyanazok az emberek, ismétlem) azokat szidták akik 980-at vettek, mondván a 970 mennyire atombrutál kártya, és nem sokkal marad le a 980 mögött, töredék árért. Ergo a teszt alatt meg voltak elégedve a kártya által nyújtott teljesítménnyel, és nem tapasztalták hogy akadna, lassú lenne. Most hirtelen mindenki egy 980 teljesítményét akarja kihozni belőle, féláron, ami irreális. Nekem ugyan 980-asom van, mert 100% biztosra akartam venni hogy néhány évig ne kelljen cserélnem, én a feltöltött videókon sem látom hogy annyira akadozna.Ha te elégedett vagy a teljesítménnyel, felesleges visszaküldeni. Ennyi pénzért a 970 egy brutális kártya.
2015. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ui: azért az is vicces hogy sok esetben az ilyen összehasonlítós videókban 1440p feletti felbontásban, 4x-es élsimításon mutogatják hogy mennyire belassul, holott minden tesztben leírták világosan hogy 1440P-ig a 980 tökéletes kártya, afölött már érdemes SLI-ben gondolkodni. Ezeken a felbontásokon, 4x-es MSAA mellett a 980 is szenved. Innentől kezdve teljesen mindegy hogy 36 fps vagy 27, mert mindkettő játszhatatlan, microstuttertől függetlenül is.
2015. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!