Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibernálás után ha be akarom...

Bandika1221 kérdése:

Hibernálás után ha be akarom kapcsolni a gépet, először le kell kapcsolnom a tápot megvárni míg áramtalanítódik (nemtudom h van e ilyen szó, remélem érthető) és csak utána tudom bekapcsolni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Köszönöm ha valaki tud válaszolni!

2015. febr. 3. 16:58
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Alaplap és táp pontos típusa?

Mióta csinálja?

Rendesen "felolvad" gép utána? Milyen oprendszer?

2015. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
chieftech smart 600w os, GigaByte GA-970A-DS3P, AMD FX-6300, igen rendesen felolvad, windows 7 van rajta, nem tudom megmondani mióta, de egy jó ideje, viszont nem az összerakást követően egyből.
2015. febr. 3. 20:34
 3/7 A kérdező kommentje:
SSD-n van az op rendszer ezt nem tudom, h számíthat e.
2015. febr. 3. 20:35
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Leginkább alaplap hibának tűnik

Probáld ki a BIOS Reset -et: áramtalanít, bekapcs gomb hosszan nyom, alaplapi elem kivesz

Ha nem segit szerviz lesz

Elem persze utana visza...

2015. febr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Kábeleket is megérheti újradugni (mindent amit csak kilehet huzni leginkább powerpaneli mini drótok és megmozgatni) de akor lehet kontaktosok (ha megoldja) akor is érdemes szerviz, ha táp hibásodgatna az nem tul jo...
2015. febr. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a powerpaneles kábeleket lehúztam és visszadugtam de semmi, még majd a bios resetet megpróbálom.

Köszi!

2015. febr. 4. 21:44
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Azokat csak azért emeltem ki hogy véletlen se felejtsd ki de minden kábelre gondoltam nem csak tápcsatik de adatkábelek is
2015. febr. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!