Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártya gyártótól...

Gabriella Gutch kérdése:

Melyik videokártya gyártótól a legérdemesebb vásárolni mostanság GeForce-t? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Olyat keresek mely a legjobb élettartam és teljesítmény arányban, és jól tuningolható.


Egészen pontosan egy GTX 750 Ti típusról lenne szó.

Születésnapi ajándéknak lesz és amennyire van lehetőségem, a legjobbat szeretném választani.



2015. febr. 4. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

mindegyik jó, minimális különbségek vannak köztük

az árát nézd, és a garanciát, én ez alapján döntenék

2015. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a hűtését nézd elsősorban és azon belül a márkát.
2015. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

GIGABYTE GV-N75TOC-2GI

[link]


Vagy


MSI N750Ti TF 2GD5/OC

[link]


Melyik lenne a jobb és miben?

2015. febr. 4. 12:19
 4/8 hypno ***** válasza:

Kb. teljesen mindegy.


Ha ez számít akkor a Microstar kártyán van egy D-Sub csatlakozó is, de csak egy-egy db a DVI-ből és a HDMI-ből, míg a Gigabyte kártyáján nincs analóg (D-Sub) kimenet, hanem csak az egyik DVI csatlakozóról oldható meg a dolog. Viszont van összesen 4 db digitális kimenet.


Ha nem saját magadat ajándékozod meg, akkor célszerűnek tűnik az ünnepeltet is megkérdezni, mert lehet hogy valami teljesen más típusra vágyik.

2015. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az MSI-be úgy látom van + menüje ahol mutatja mennyin dolgozik éppen és lehet választani játék mód, csendes mód, stb. között.

Érdekelne, hogy a GIGABYTE-ban is van-e ilyen, vagy ehhez hasonló?

2015. febr. 5. 18:23
 6/8 hypno ***** válasza:

#5 És az mire jó?

Egy GTX 750 Ti, semmiképpen sem eszik többet 60W-nál. A két nagy ventilátor fütyürészve elboldogul vele.


Ahogy én látom a dolgokat, videokártyát nem azért veszünk, hogy hogy a hőmérséklet meg sebesség adatait nézzük, vagy tesztprogramokat futtasunk rajtuk, hanem hogy játszani, filmet nézni, stb tudjunk.

2015. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És az MSI-nek kell pin csatlakozó?

Erről még nem találtam infót, de a GIGABYTE-ba úgy olvastam kell, de ők adnak is átalakítót.

MSI-vel mi a helyzet?

2015. febr. 5. 18:47
 8/8 hypno ***** válasza:
Szerintem az MSI-n nincs külön tápcsatlakozó. ELvben nem is kell, mert 75W-ig még a PCI-E 1.0 slotból nyerhető a szükséges tápfeszültség.
2015. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!