Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem új procit, ez normális...

Vettem új procit, ez normális hőmérséklet?

Figyelt kérdés
mikor csak netezek vagy valami akkor 70 fokos, de belépek egy játékba akkor felmegy 80-85 fokra is. ez jó?

2015. febr. 5. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
helyesbítek: ha netezek 60 fok
2015. febr. 5. 14:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég magas. Internetezéstől nem kellene 60 °C-osnak lennie.
2015. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mit tehetek vele? ovlasgattam a pasztázást de azt sem tudom mi az és nincs is nekünk... mennyibe kerül az?
2015. febr. 5. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. De lehet csak rosszul érzékeli, nézd meg HWmonitorral a tok hőmérsékletet (CPUTIN), ez általában játék közben nem gáz, ha 70 fok körül van, és coretemp-el a magok hőmérsékletét, ez pedig általában max 65 fok (gyártónként és procinként változnak a számok).


Vagy nem illeszkedik jól a hűtő, vagy a paszta túl vastag/vékony, vagy csak gyenge a hűtő a procihoz.

Az is lehet, hogy rossz a levegőkeringés, nekem is volt ilyen, 75db fél centis lyukat fúrtam a gépház plexi részébe a ventihez és megoldotta.

2015. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak, mindent megpróbálok késöbb mert most van egy kis dolgom!
2015. febr. 5. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Paszta az 600-1500ft, videókat nézzél, hogy hogyan kell felhelyezni, ha a proci hűtőnek a hűtőbordája az hozzáér a procihoz, akkor mindenképp az elkenegetős módszerrel helyezd rá, ha túl sok / túl kevés az rossz, ha halványan átlátszódik a proci teteje az valószínűleg tökéletes lesz.
2015. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2015. febr. 5. 14:27
 8/9 A kérdező kommentje:
megoldottam, a hűtőt nem raktam vissza rendesen :)
2015. febr. 5. 17:47
 9/9 A kérdező kommentje:
már csak 30 fokos :D játéknál meg 50 kb :D
2015. febr. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!