Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írnátok nekem 2-3 olyan...

Írnátok nekem 2-3 olyan videókártyát ami képes a mai játékokat ultrán 60+ fps mellett futtatni?

Figyelt kérdés
Nem a szüleim pénztárcája az enyém. A családom nincs annyira jó anyagi helyzetben. De sokat gyűjtöttem. És kérdezem. A keret max. 110k.

2015. febr. 5. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

GTX 970

R9 290x

GTX 780 ti


R9 290x>X970 a legerősebb

2015. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!! :) De jöhet még
2015. febr. 5. 16:12
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem tudok elmenni szó nélkül a kérdés mellett.

Nincs jó anyagi helyzetben a család, te pedig olyan vga-t szándékszol venni részben az ő pénzükből, amire még a tehetősek is húzzák a fogukat, hogy drága.

Nem lenen elég egy R9 280? Ultrán, hd-n viszi amit kell. Ráadásul megkapod közel féláron. Ha szűkösek a lehetőségek, nem vga-ra kellene elverni a pénzt. Lehet hogy csak 45 fps-el fog menni pár dolog, a különbséget úgysem fogja érzékelni a szemed.


Ez az én szubjektív véleményem. De van fontosabb is, mint a vizuális orgia.


És most konkrétan a kérdésedre felelve: Addig nem tudunk ajánlani vga-t, amíg nem tudjuk, hogy mekkora a tápod kapacitása (kell a márka is), milyen a procid. A gépedben lévő ram mennyiségét is megadhatod, az már nem függ össze a vga-val, az inkább a játékok futtatásához fontos adat.

2015. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző mond valamit. Ettől függetlenül R9 280 is sok dolgot visz, igaz nem pont 60 FPS körül, hanem kicsit kevesebb, de ja.. Előző leírta.
2015. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!