Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehez a konfighoz kéne egy...

Ehez a konfighoz kéne egy tápegység. Valaki?

Figyelt kérdés

I5-4460

ASRock Fatal1ty Killer Z97

GTX 750-Ti

És 4 darab ventillátorhoz

Lehetőleg 20.000FT szeretném..



2015. febr. 5. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

FSP Raider 550.

Megjegyzés: Elég rossz döntés volt GTX750-et venni 4460 mellé.

2015. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is és ennyire telet amúgy szóval..?
2015. febr. 5. 17:13
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

be quiet! Straight Power E10 400

SeaSonic S12II 430, G 360

XFX TS 430, Pro 450

Antec HCG 520

FSP Aurum 400

2015. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet egy jó 350, max 400W-s egység is simán elviszi. Ha később vennél nagyobb étvágyú videokártyát is, akkor esetleg egy 450-500W modellnél sem kell nagyobb az esetek igan nagy százalékéban.

A gép azért aránytalan, mert játékra videokártya centrikus építkezés javasolt, ahol a legdrágább hardver a vga.

Itt most adott egy tuningolós, több videokártyára kihegyezett 40k-s alaplap látszólag tökéletesen feleslegesen. A proci persze szorzózáras, mondjuk alapból sem rossz és az alaplappal együtt már szép kis summa volt. Ezekhez meg vagy egy kis középkategóriás videokártya, kb az alaplap árában. Nem is értem tápot miért 20k-ért nézel bele. Alapvetően alacsony fogyasztású, energiatakarékos gépről van szó, de kell 4 ventilátor, mint a nagy tuning szörnyekbe. Azon sem csodálkoznék ha kiderülne, hogy DDR3-2400 memóriákkal használod...

Az egész összeállítás aránytalan, ezt én is úgy vélem.

2015. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hát igen 4 ventivel nem tudom mit hűtene:D

Lényegében ez egy majdnem teljesen zárt házban se kéne hogy tulmelegedjen

2015. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!