Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a táp jó ennek a konfignak?

Ez a táp jó ennek a konfignak?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI H81M-P33 (military class 4)


VGA: Asus R7 250X GDDR5 1GB


Memória: 2x4GB (8GB) Crucial DDR3 1600Mhz


Processzor: Intel Pentium: G3240 3.10 3.10 (+ 2 szál)


Vincseszter: 750GB samsung..


TÁP: Chieftec iARENA 500 W


Ez már egy összeszerelt gép, már használom. A válaszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 5. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
iarena tápok nem ajánlottak, de igazából innenstől kezdve mindegy hogyha már megvan
2015. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ajánlottak? Kifejtenés bővebben? És azon kívűl hogy nem "ajánlottak" azon kívűl megfelel ennek a konfignak? Előre is köszi.
2015. febr. 5. 23:39
 3/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennek a gépnek egy Chieftec ctg-400 bőven elég.
2015. febr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég neki!
2015. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ma már B8 iArena is van

Tehát pontos típus se ártott voln talán az új Bronze már nem olyan mint régiek

2015. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
valami 500w S nemtom pontosan, Chieftec iARENA 500 W ennyi a konfig jól látható nem arra voltam kíváncsi mi lenne elég neki mert már megvettem, hanem hogy jó e neki, az meg hogy iarena jó e vagy sem hát barátom megoszlanak a vélemények fele fele arányban! ide kérdést feltenni komolyan.. Látjátok a konfigot , még ha nem is a topp táp 12 ezerért akkor sem kell okoskodni csak hogy jó e a konfignak elbír vele vagy sem!
2015. febr. 6. 13:42
 8/12 A kérdező kommentje:
GPA 500 S8 feke cimkés, ilyen van a gépben..
2015. febr. 6. 13:59
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Velemeny nem szamit , es teny hogy arena adot helyzetben veszelyes islehet

Mit szeretnel? Hiaba ajnaroznank atol meg nem kesz jo

De legy optimista es gondolj ra ugy mintha teljes biztonsagban lene vele geped es kesz

Problem?

2015. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te olvasni nem tudsz rendesen, vagy értelmezni? Mert írni az biztos. Leszarom milyen biztonságos, nekem azt mondták az üzletben hogy az. Csak pár véleményre lettem volna kíváncsi miszerint ez a táp ezt a konfigot elviszi. Az hogy nem tökéletes leszarom, még mindíg! Na mostmár eljutott.? Meg éles helyzetek na, mondki drága mi az éles helyzet amiben ez a táp pl nem hozza aformát?:) Vagy csendben maradsz inkább?:) Megértem. Volt egy intelligens válaszoló "igen jó" de példa nem nem jó, nem viszi. Na szvsz ;)
2015. febr. 6. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!