Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzákötöttem a házimozit a...

Hozzákötöttem a házimozit a géphez, de csak a mélynyomó és az első két hangfal megy, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

A házimozi: sony hcd-dz280

A gépben nincsen hangkártya, a kábelt a fülhallgató kimenetbe dugtam.

Ha kell hangkártya akkor mit ajánlotok? Olyat aminek a hangja nagyon jó (jó minőségű filmre, zenére, játékra jó) de még megfizethető (max 10e) (érdekességből küldhettek drágábbat is hogy megnézzem mit tud egy profi hangkártya)

És hogy kössem be, mert elég kevés kábel ki/be menete van ennek a házimozinak?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 7. 22:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Valószínűleg a hangkártyád csak a 2.1-et tudja. Venned kell 5.1-t
2015. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz ügynek tűnik nekem így elsőre.

Jól látom,hogy csak scart és hdmi bemenet van rajta?

2015. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen elöl meg van egy audio in és phones , akkor most mit tudok ezzel csinálni, mert fölösbe nem akarok kidobni pénzt egy hangkártyára.
2015. febr. 7. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm. szerintem ez nem fog menni.

A gond az,ha hdmi-n keresztül kötnéd össze,szerintem csak akkor kapnál térhatású hangzást. Ahhoz meg kb ilyen kategóriás kártya kéne,de egy ilyen kártya ( [link] 40eFt , azok amik coax,vagy optikai digitális összeköttetésen keresztül biztosítják a térhangzást azok is 25eFt körül vannak.

2015. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donfetibo ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezt az oldalt és tuti találsz olcsón és 24bit minőségű 5.1, 7.1-es Creative SoundBlastert! Ha játékokra akarod arra nagyon ott van, pl.: EAX hangzás direct játékokhoz a horror játékok olyan hangzással, hogy azt hiszed bent vagy a játékban és meg merevedsz!!!A zenére film lejátszáshoz is tökéletes!!! A Creative hangkártya márka az olyan mint az autóknál a Merci kategória!!!

Nézd:

[link]


[link]


Creative Worldwide Support

support.creative.com

2015. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző: akkor mutasd meg,hogy hogy kösse össze analóg módon az erősítőjével úgy a sima 5.1 vagy 7.1-es kártyát,hogy térbeli hangzása legyen.
2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!