Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy DirectX 10 es vga-m,...

Van egy DirectX 10 es vga-m, idovel sok dx11 es jatek lessz, akkor ezzela vga-l mar nem is tudok jatszani veluk? Hogy van ez a directX -l?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DX10 alatt is menni fognak majd, sőt, valószínűleg 9 alatt is, csak az extra effektekről kell lemondanod.
2010. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem válaszolóval, biztosan lesz olyan DirectX 11-re készült játék ami nem fog menni 10-es kártyán. Csak nem mostanában. Így volt ez eddig is, 8.1-es kártyával sem mentek azok a játékok, amelyeknek 9 kellett. Természetesen olyan játék is van, amely megy a régi kártyával, csak valamilyen speciális effekthez kell az újabb.
2010. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, csakhogy a DX8 és DX9 között hatalmas szakadék volt, pl. a 8-as nem támogatott se vertex, se pixel shadereket, azóta pedig csak ezek verziószámában van különbség. Az összes DX10.1 és DX10-es játék megy 9-cel is, plusz a 9-es évekig kitartott, hány generáció videokártya használt 9-est? Vagy négy? A DX10 meg lecsengett egy generáció alatt...
2010. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előttem szólónak nincs igaza a dx 8 volt pixel shader 1.1 a dx8.1 pedig 1.4 a dx nem támogatta ezeket egyébként pl just cause 2 dx 10 nélkül nem megy
2010. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előzó vagyok a 7-es dx nem támogatta ezeket
2010. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!