Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérdemlem ha olcsón veszek...

Megérdemlem ha olcsón veszek laptopot hogy tönkre menjen?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket amiben az írónak a 90 ezer forintos laptopja elromlott többször is, és mindig csak cserélgetni kellett benne az alkatrészeket.

És írták kommentben, hogy "ezért vettem én 300 ezer forintért laptopot semmi baja! Úgy kell neked! Ha ennyiért veszel gépet!"


De attól, hogy valami nem ilyen drága, még nem kell hogy elromoljon folyton nem?



2015. febr. 8. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát minél drágább annál jobbak benne az alkatrészek. és főleg hogy használtan vetted így hát...
2015. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elolvastad amit írtam? Nem én vettem! És nem használtan vette hanem új laptop 90 ezer.
2015. febr. 8. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
90k-ból nem lehet értelmes laptopot venni, nem érdemes olyat venni, mert gagyi mind.
2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg, de amúgy meg gondolom van rá garancia, szóval no para.
2015. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90.000 Ft-ért telefont nem veszek, nem hogy notebookot.
2015. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korántsem az ár a lényeg, hanem az alkatrészek és az összeszerelés minősége. Sajnos az tény, hogy az olcsóbb eszközök esetén sokat spórolnak az anyaghasználaton.
2015. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lajtai László ***** válasza:

Azt gondolom hogy bármilyen olcsó is egy laptop nem kéne tönkre menni. Legalábbis nem folyamatosan. De az tény hogy egy drágább laptop ritkábban megy tönkre.

Példa erre a Lenovo ThinkPad. 10 éves gépek még simán mennek hiba nélkül.


De hogy megérdemli hogy tönkre menjen annak a laptopja aki olcsón vesz! Ez rosszindulatú és ostoba hozzá állás. Magyarországon 90 ezer forint, sok embernek egy havi fizetése. Rohadtul nem érdemli meg hogy tönkre menjen.


A másik dolog meg a gyártók/kereskedők hozzá állása. Ha van egy hibás széria, akkor kutya kötelességük lenne vissza adni a pénzt, és nem folyton javítgatni.

2015. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 2011-ben vettem egy Toshiba Satellite C660 1DN laptopot, soha nem romlott el, nem volt szervízben, nem kellett benne cserélni semmit. A laptop azóta napi 14-16 órát megy. Újjonan vettem és akkor volt 94900 ft, jah és a TESCO-ban vásároltam.
2015. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!