Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Android rom flash-elés?

Android rom flash-elés?

Figyelt kérdés
ha telepítek 1 romot,mert jelenlegin nem lehet átteni appokat sd-kártyára (nincs rootolva), mert 1 "emulált sd kártyára" teszi, akkor gondolom újrapartícionálja a hdd-t de mivel htc egy *** nincs hozzá rom és csak a cynalogenmodot tudom feltenni, valószínűleg nem fog működni és visszaállításnál (backup fájlból) újra fogja tenni a partíciókat?

2015. febr. 9. 20:00
 1/3 anonim válasza:
Ha valószínűleg nem fog működni akkor minek akarod rátenni?Hidd el a főzött romozás csak hibákat szül.Inkább gyűjts egy jobb telefonra ,én ha tehetném windows phone-t vennék azok nem is drágák és stabilan működnek az iphonehoz hasonlóan.Volt nekem is szar telefonom én is szanaszét modoltam ,de később rájöttem ,hogy semmi értelme mert ha tönkremegy egyrészt elveszik a garancia másrészt dobhtod a kukába mert rajta főzött rommal pénzért is csak a szarabb helyeken fogják megjavítani.Egyébként ha mindenképpen rá akarod tenni akkor pedig keress hozzá való romot és abból is olyat ami biztosan stabil és nem cseszi szét.Csináltam már téglát telóból nem volt jó móka!
2015. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez már most is tégla
2015. febr. 11. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
bike race béha laggol... 4 maggal
2015. febr. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!