Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártyát szeretnék...

Új videókártyát szeretnék venni, de nem értek valamit. Amit szeretnék venni videókártyát 2 helyet foglal a HDMI kialakítás miatt (ahova becsavarozom a videókártyát). Be tudom helyezni a videó kártyát a gépbe?

Figyelt kérdés
A két videókártya hely között van egy kis fém rész és nemtudom, hogy a a két csatlakozó között el e fér az a rész vagy ütközni fog e valamelyik csatlakozóval.

2015. febr. 10. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ez az a videókártya: [link]


A két csatlakozó közé el e fér az a fém rész azt szeretném megtudni.

2015. febr. 10. 15:57
 2/9 anonim ***** válasza:
igen csak le kell venni mind2 fémlapot
2015. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háztól is függ valószínűleg, de ha nem egy 3000 forintos szarod van akkor elfér,így van kitalálva :D
2015. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy van ugye lehetőség több videókártyát is behelyezni de azokat egy kis fém rész választja el amit nem lehet kivenni mint azokat a lapokat. Ezért aggódtam, hogy nem e fog akadályt jelenteni az a fém rész, hogy el e fér a két csatlakozó között. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 10. 16:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és még lenne egy kérdésem, hogy elég magasan van a videókártya hűtése szerintetek hogy a mások PCI slottal ne ütközzön?
2015. febr. 10. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, oda fog férni, bár egyszer nekem is le kellett vágnom azt a fém darabkát amiről beszélsz, csak más okból, szerintem nem gáz.. gépházat amúgy se sűrűn adja el az ember, ha meg az egész gép elmegy akkor nem ez diktálja az árat.. (sőt még össze is furkáltam a ház oldalát)
2015. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha erre gondoltál, szemmel láthatólag elfér a két csatlakozósor között a "kis fém rész".


[link]

2015. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Köszönöm a választ! :)
2015. febr. 10. 16:15
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Igen arra. Köszi így már akkor világos :D :)
2015. febr. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!