Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gép lenne jó videózásra?

Milyen gép lenne jó videózásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék játékokat videózni de nagyon régi gépen van, gyenge konfigurációval. Milyen konfigurációt és operációs rendszert ajánlanátok? Hozzáértőbb vagyok így jöhetnek a szakszavak .

2015. febr. 10. 16:51
 1/3 Brenya ***** válasza:
Jó erős,hogy fusson a játék és közben rögzíteni tudd a videót is.
2015. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét paramétereket nem írok, mert ehhez túl sok az ismeretlen változó.

Általánosságban azt mondanám, hogy érdemes egy 10-20%-al túlméretezni a hardvert VAGY külön hardveres tömörítéssel rendelkező hdmi capture kártyát beszerezni ami nem terheli sem a gpu-t sem a cpu-t. HDD-ből persze nem árt legalább 2 (mert célszerű másikra rögzíteni mint amiről betöltöd a játékot).


oprendszernek: ha csak steames játékok érdekelnek akkor egy linux teljesen megfelel a célnak. (nem vagyok benne biztos, de talán némi teljesítménynövekedés is elérhető így, bár ez nagyon játékfüggő szerintem) ellenben így bizonyos játékok nem mennének, tehát végeredményben a windows-t javaslom (ebből is célszerű a legújabbat választani) a frissebb directx és driverek miatt.

2015. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. febr. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!