Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort és alaplapo...

Milyen processzort és alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés

A gépemben i3 540 (1156 socket), ASRock H55M-LE van és egy Kingmax 4gb ddr3 1333 MHz és mindakét oldalán kockák vannak: [link]

Ezenkívűl nekem van egy féretett ram, amit nem bír a gép: Kingston 4GB DDR3, 1333MHz, csak az egyik oldalán vannak kockák: [link]

Ezenkívűl van még egy gépem, amibe egy Crucial 4GB DDR3 1600MHz, csak az egyik oldalán vannak kockák..

Tehát, egy Intel vagy Amd proci kellene, hozzá egy alaplap amin menne a 8gb ram a fent említett ramok közül.. Egy ram meg kell hogy maradjon a másik gépbe, de mindegy hogy melyik, csak 8 mennjen...

30.000 ft-om van, és el kellene adnom az alaplapomat, processzoromat, és egy HD 6450-t..

Tudtok nekem segíteni ?



2015. febr. 10. 17:38
 1/5 Komplikato ***** válasza:
Nos, ramoknál két teljesen egyforma gyártású és típusú sem 100%, hogy megy együtt. De a kérdezettekből a második Kingston és a Crucial 1333-on jó eséllyel menne együtt. Pláne ha hasonló (egy gyártótól való) chipek vannak rajta, ami itt nem derül ki. Persze az nem elég ha elindul velük a gép vagy a Windows, komplett memória tesztet kell futtatni rajta, az jó pár óra, de ha az átmegy, akkor oké lesz.
2015. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha jól tudom két külömbörő órajelű ramot nem lehet berakni egy gépbe ,de javítsatok ki ha tévedek.Ezért mindneképpen csak a két 1333mhz eset tudod berakni.Ha az alaplapot és a processzort el tudod adni akkor szerintem egy Intel Core i5-4440,vagy minimum egy Intel Core i3-4150 érné meg AMD-ből AMD FX-8350 vagy AMD FX-6300 alalap meg ASUS H81M-A <intelhez AMDhezz> ASUS M5A78L-M LX3
2015. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 tévedsz.
2015. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ám de az alaplapom nem birja a crucialt és a kingstont se magukba se eggyütt... más alaplapba menne ?
2015. febr. 10. 18:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamint a 2 ram eggyütt nem ment egy ASRock vg3-n csak magukba.
2015. febr. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!