Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekössem a PC plusz ventilátor...

Msebi06 kérdése:

Bekössem a PC plusz ventilátorait?

Figyelt kérdés

Van egy gépem, amin az utóbbi időkben kb csak neteztem, filmet néztem, meg ilyen kisebb feladatok. A ventilátor úgy kapcsol följebb, ahogy melegszik a proci, ha jól tudom, ilyen nekem egyáltalán nem volt. Egyedül a South Park játékkal toltam, de ott se ment följebb a fordulata. Vettem egy nagyobb gépházat a PC-hez, amihez adtak 3 ventit. Bekötöttem, így sokkal hangosabb a gép, de szerintem nincs szükség rá. Vagy jobb esetleg ha még ez is hűti?

Ezelőtt évekig notebookom volt, ott használtam alatt ventilátort pluszba, de ott sokszor keményen dolgozott is a proci.



2015. febr. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem melegszik nélküle, akkor kár bekötni, mert csak zajong, meg fogyasztja az áramot feleslegesen.
2015. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd a nyaron. Addig felesleges bekotni, foleg ha nem jatszol csak netezesre hasznalod a gepet.
2015. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, akkor majd ha szükség lesz rá bekötöm, köszi!
2015. febr. 11. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!