Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire "látványos" teljesítm...

Mennyire "látványos" teljesítménynövekedést tapasztalok majd, egy Core 2 Quad Q9300-ás procival, egy Dual Core D925-el szemben?

Figyelt kérdés
Zeneíráshoz használom majd, nem játékhoz. A jelenlegi gépemben 2 giga DDR 2 800 mhz Ram van, az "új" lapban 8 giga DDR 3 1333 mhz lesz. A jelenlegi configban, 20 audio/midi sáv felett, 120 százalékos processzorhasználattal megeszi a program a gépet... Az alapot kaptam, A processzor és RAM lesz pénzemben, összesen 25 ezer forintba. Tervezem persze majd egy új gép vásárlását, de szeretném kihúzni egy évig úgy, hogy tudjak dolgozni ezzel. Szóval áthidaló megoldásnak jó döntés részemről, illetve ha nem, akkor miért, és mit javasoltok?

2015. febr. 11. 02:22
 1/4 anonim válasza:
a két proci ég és föld a core 2 quad q9300 a legjobb egy lga 775 foglalatú alaplaphoz
2015. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajtai László ***** válasza:
Jó döntés. Sokkal jobb lesz vele dolgozni. És 25 ezret megér a 8 GB ram és a proci.
2015. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kicsit bizonytalan voltam, mert annyira nem értek a hardverekhez, és annyi Quad processzor van fent a neten, 1 hétig gugliztam, és fórumoztam, mire erre ráakadtam. Szóval, még egyszer köszönöm a megerősítést!
2015. febr. 11. 11:11
 4/4 Lajtai László ***** válasza:
Volt már nálam mind a két proci. Nem egyszerre. De az biztos hogy legalább 3-4 szeres a teljesítménye a q9300 nak.
2015. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!