Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R9 290X-ből melyik a legjobb...

R9 290X-ből melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés

Az ASUS, Gigabyte, MSI és a Sapphire márkák közül melyik a legjobb belőle?

Szempontok: legyen halk és minnél nagyobb teljesítményű

Árban az ASUS az 110k a Gigabyte az 105k az MSI az 118k és a Sapphire 115k.



2015. febr. 11. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Asust vettem novemberben, egyelőre, lekopogom, nincs vele gondom, minthogy a hűtésre sokan panaszkodnak. De ha tehetném, mos Sapphire-t vennék.
2015. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sapphire!
2015. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sapphire tudtommal csak amd karikkal foglalkozik, ami nagyon népszerű még az a ASUS, aztán Gigabyte szerintem(de ő vele az a baj hogy nagyokat gyárt(szerintem legalább is))...


érdemes megnézni a hűtési technikát(vagy micsodát), és az alapján eldönteni

2015. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem jelenleg Gigabyte van mert olcsóbb és több volt rá a gari mint a Sapphire-ra, de már bánom. Sapphire-t egyszer kipróbáltam, a gépet eladtam öcsémnek, mai napig elég jól bírja a feszítést, pedig egész nap hajtva van. Tehát Giga olcsóbb viszont én, ha legközelebb veszek Sapphire lesz az tuti.
2015. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!