Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letiltottam a megosztott...

Letiltottam a megosztott internetet a gépen, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy eléggé elbasztam... Ugye van a kábelnetem, de azzal szar a pingem, mobilnettel jó volt és fix, viszont megszakadt mindig, én meg letiltottam azt a helyi kapcsolatot amivel a netet osztottam meg, és most meg nem tudom megosztani mert ugye nem jön be az ikon meg semmi, a gép felsem ismeri a netet, hanem egyből ledobja a telót , és töltést sem ad neki..

2015. febr. 11. 20:26
 1/4 A kérdező kommentje:
A letiltott eszközöket próbáltam keresni mindenhol, de sehol nem találom..
2015. febr. 11. 20:29
 2/4 peterr80 ***** válasza:
Egyszer en is letiltottam es nem talaltam a megoldast. Vegul is az i.ter.etnel a hibajavitasra mentem ra az meg kiirta hogy le van tiltva es szeretnem e bekapcsolni. Probat meger.
2015. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszered van?


Windows 7/8 esetén a Vezérlőpulton próbálj meg rákeresni a hálózati kapcsolatokra (ha elkezded írni a keresőbe, ki kéne dobnia).


Ott megtalálod a letiltott Helyi Kapcsolatot, amit tudsz is engedélyezni újra.


Már ha jól értelmeztem a problémád.

2015. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B.Kristóf válasza:

Vezérlőpult,Hálózati és megosztási központ,Hibaelhárítás(legalsó opció),Hálózati adapter,tovább,Helyi kapcsolat,Javítások megkísérlése rendszergazdaként.


valószínűleg működni fog :)

2015. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!