Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Android 4.4.2-es oprendszert...

Android 4.4.2-es oprendszert ma reggel frissítettem?

Figyelt kérdés

Azóta furcsa dolgokat prezentál. Duál SIM-es a teló és csak egy van benne. A SIM jelen, a hálózat helyén egy fehér kulcs van. A másik SIM hálózaton pedig egy poros kör áthúzva (SIM hiányában nem szokott ott lenni). Amiket produkál:

Hívás kezdeményezésénél: "A hívás elindításához lépjen ki a repülőgép üzemmódból" (nincs abba. Ha abba rakom, ezt írja ki: "Ön repülőgép üzemmódban van. Kikapcsolás - Mégse)

Üzenet kezdeményezésénél: A föntiek.

Mobilnet kapcsolásnál: Nem lehet.

Hívás fogadása: Lehetséges.

Üzenet: Még nem küldtek.

Hálózat típusa: Ismeretlen.

Internetes mobilhálózat típusa: Ismeretlen.

IMEI szám: Megvan, mindkettőnél.


Kicseréltem a slot-ot, újraindítottam, Ismét jött rendszerfrissítés, hát megtettem, hátha, de nem. Nem javul. Amit nem enged, az a beállítások szerint tiltva van. Másik SIM-et tettem bele, hibátlan. A kártyám másik telefonban hibátlan. Találkozott valaki ilyennel? Mi a megoldás? Nem vagyok amatőr androidban, szóval ehhez méltón kérnék tippeket. Lehetőleg ne kelljen újra telepíteni, azt az egyet nem szeretném. A válaszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 13. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!