Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gond van az audioeszközzel,...

K.F.C. kérdése:

Gond van az audioeszközzel, nincs hang a gépemen, hogy oldhatom meg, hogy legyen? :/

Figyelt kérdés
Windows Xp van a gépemre telepítve. Mióta megvan a gépem, azóta voltak problémáim a hanggal, ugyanis valahogy soha nem akarta feltelepíteni az audioeszközt, de a Soundmax nevű program segítségével megoldottuk a dolgot, azonban egy újraszerelés következtében újra elment a hang a gépemről és már a SoundMax sem tudja konfigurálni a helyzetet. Azt írja mikor újra telepíteni akarom, hogy a "Driver not found! Reboot your system and run this setup again!" ... fogalmam sincs mit lehet a gond

2015. febr. 14. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg aida 64-el az alaplapod típusát, ha nem tudod, töltsd le az alaplapod driverét netről, ha nincs meg cd-n, telepítsd fel, inditsd újra és akkor talán jólesz
2015. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi megtaláltam :) viszont telepítettem a drivert és a telepítés végén azt írja ki, hogy "az audio-illesztőprogram fájljai nem támogatják az ön számítógépének hardverét." :/
2015. febr. 14. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!