Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Genius nem egy jó márka?

A Genius nem egy jó márka?

Figyelt kérdés
Utóbbi 1 évben bármit vettem ami Genius az vacak volt, pedig én úgy gondoltam, hogy ez egy jó márka.
2015. febr. 14. 19:14
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Ez kicsit bonyolultabb.

Régen annyira számított a Genius, hogy DOS/W95 alatt az egerek 80%-a Genius kompatibilis egér driverrel ment.

Utána volt hosszú hanyatlása.

Jelenleg a Genius több különböző árkategóriában készít dolgokat, de ebből az olcsóbbak nem az igaziak. A drágábbak meg nem versenyeznek Logitech, Razer, és más drága gyártókkal.

Most, hogy bonyolítsam a dolgokat, szinte az összes olcsó "márkának" (A4Tech, Trust, Silverline) a Genius gyára a KYE gyárt mindent. Szóval olcsó kategóriában szinte a saját konkurense.

2015. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már több, mint egy éve használok egy Genius SP-S110 hangfalat: [link]

A basszuson kívül tökéletesen szól, persze az árához képest. De majd veszek hozzá mélynyomót.

2015. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De volt dolgom egy ilyennel is: [link]

2 hét után behalt a mikrofon, visszavittem azt vettem helyette cod4-et XD

2015. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
Azért van egy két jobb billentyűzetük, fejhallgató, gamer egerük, meg a fadobozos hangfalaik nagyobbik része igen jól sikerült darab. Nekem is volt SW HF-1100-es, amit sajnos el kellett adnom.
2015. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen tényleg jó márka volt. Mostanság meg... vannak jó termékeik, de a legtöbb inkább átlagos vagy vacak.

A munkahelyen Genius egereket használunk (most pontosan nem tudom, milyen típus, de valami nagyon alap kategória), és egyszerűen szenvedés vele dolgozni. A pontossága kritikán aluli.

Viszont itthon az alig 2000 forintos Genius kontrollerem lekopogom, kifogástalanul működik.

2015. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen jó márka volt? :D Mindig is egy rakás ***** volt, 1x vettem régen genius headsetet, mert akkor nagyon csóró voltam nem tudtam mást venni... hát hangzás 0, minőség szintén... meg volt genius billentyűzetem, beestek a gombok rajta, stb... ha olcsóbb márkák közül akarsz jót, akkor én az a4-tech-et ajánlom, kb. ugyanazon az áron 10x jobb minőséget kapsz, mint a geniustól..
2015. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!