Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy SteelSeries...

Szeretnék egy SteelSeries siberia v2 fülest vennide eBay-en kb fele annyi, átverés lenne?

Figyelt kérdés

itt a link: [link]

ez egy zacskós változat , nekem nagyon az jön le ,, hogy átverés

másik dobozos változat ami már 18k:

[link]

18k meg már sok itthon 22 körül van már.



2015. febr. 15. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Elképzelhető, bár megkockáztatom, hogy az eredeti is van olyan szar, mint a hamisítvány. Mondjuk azt is kalkuláld bele, hogy erre még fizetned kell ÁFA-t.
2015. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Returns:

14 days money back, buyer pays return shipping


Szerintem ennyit megér, mert ha szar akkor is elvileg visszaküldheted. Meg egész jó a feedback is. ÁFÁT? Milyen áfát kedves 1.?

2015. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom 14e-ig nem vámolják el de volt, hogy rendeltem 30e értékbe és átjött szépen.
2015. febr. 15. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Az EU tagországaiból érkező küldemények vámszempontból belföldi küldeménynek számítanak, azokat a Magyar Postának nem kell a vámhivatalnak bemutatni, ezért vámmentesen kerülnek a címzett részére továbbításra. Az EU vámterületén kívülről érkező küldemények esetében magánszemélyek közötti forgalomban 45 euró értékig, kereskedelmi forgalomban (ideértve a magánszemélyek által külföldi cégtől megrendelt árukat is) 22 euró értékig vám- és áfa-mentes a küldemény. Az ezeket meghaladó összeg esetén 150 euró értékig vámmentes a küldemény, de 27 % ÁFA terheli.
2015. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

esetleg ez szerintetek?+27%-kal is 16k

2015. febr. 15. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Már miért lenne 16k? Az amerikai ár 50 $, a postaköltség (amerikába) 5$, Európába 10$ alatt nem nagyon szállítják, de inkább 15$. A feladó csatol egy CN23-as iratot a, hogy az alapján vámkezeljék az árut, s így kerül rá még a +27%. Ha ilyen nincs, azt a csomagot jó eséllyel ellenőrzik és kifizettetik a költségeket. A vámosok sem ma kezdték, ha külföldi cégtől kapsz csomagot és nincs rajta vámkezelési nyilatkozat, akkor szinte tuti, hogy belenéznek és még plusz költséget is felszámolnak a vámkezelés alatti tárolásért. Ha Amerikából rendeled meg a cumót, az ára 50$ (alapár) +15$ (postaköltség) + 13,5$ (27% ÁFA), azaz 20-22.000 forintra jön ki.

Az európai boltok árait ismerve ez az ár rendben is van:

Nagy-Britannia - 55 Ł: [link]

Németország - 65 €: [link]

2015. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!