Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell leszedni a ventillát...

Hogy kell leszedni a ventillátort?

Figyelt kérdés

a laptopomhoz vettem hűtőpasztát de ha ki akarom venni a hűtőt akkor útban van a ventillátor.


[link]


Bocs a kép minőségéért, picit torz. Help me.

Ja a színek egymáshoz tartoznak. Pl Piros kör = Piros szöveg


2015. febr. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kábelcsatlakozást lehúzod finoman.

Valami csavar tartja a ventilátort biztos.

2015. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A csavarokat leszedtem igen. De a csatlakozást akárhogy próbáltam sőt msotmár akárhogy húztam nem jött le. Egyszer reccsent valami halkan nemntudom mi volt az csak az biztos hogy nem tudom lehúzni a kábelcsatlakozást
2015. febr. 15. 17:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvan! Három része volt annak a csatlakozónak és csak a felsőt kellett leszednem! :) Viszont belehaltam mire a hűtőbordát visszaraktam a helyére remélem nem rontottam el semmit :) :9 :D Megy a Zöld kéz is ;)
2015. febr. 16. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a felső csúszkát kell lehúzni... Remélem nem törtél semmit el!

Ellentétes csavarpárokat kell húzni fokozatokban a hűtőnél. Tehát 1-3 és 2-4 ezeket húzod felváltva. Nem kell ám sok paszta!

Működik a géped, sikerült?

2015. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem válaszoltam, igen sikerült :D Végre nem zúg és kapcsol ki. Most ám más problémába ütköztem. A laptop bekapcsolásnál bejön a bios fekete képernyőn és kiírja legalul kb 10-es betűmérettel hogy a dátum és az idő nincs beállítva. megnyomtam a beállítást és jelszót kér.... VÁÁÁ Ami bios van rajta egyébként. ja meg próbáltam kiszedni a gombelemet, ehhez le kellett szednem a wifi csatlakozókat, de nem tudom miylen sorrendben voltak... o-o
2015. márc. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!