Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ez a Tesco tabletje az...

Mataluk21 kérdése:

Van ez a Tesco tabletje az OPEN DOTT tablet. Ugye nemrégiben lehetett frissíteni a szoftverét és hát elcsesztem valamit. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval én az Auto Updater programban rányomtam az online frissítésre. Erre újraindult a készülék , és elkezdte telepíteni a szükséges fájlokat. Erre egyszer csak azt írja hogy hiba. Írta , hogy nyomjak meg egy gombot , és erre feljött egy menü. Ott lehetett választani opciókat: Rebootolni a rendszert meg még alatta volt pár. Na elsőnek a reboot-ra nyomtam , utánna minden okés volt. Megint megpróbáltam telepíteni a frissítéseket. Ugyan úgy hibát jelzett , csak most nem a rebootra mentem rá hanem az utolsó előttire , aminek nem tudom mi volt a neve. Erre hát megint ilyen hiba képernyőt hozott ki. Nem tudtam kikapcsolni se , se semmi , megvárta míg lemerül. Aztán most árdugtam a töltőre , és amikor hosszan nyomom a bekapcsoló gombot ,csak egy fél másodpercre felvillan a kijelző , de nincs rajta semmi. Mit csináljak? Nagyon gyors segítség kéne mert ez kell a munkámhoz ,mert mindent digitálisan kapunk a cégtől.
2015. febr. 15. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatsz recovery módba belépni, és alaphelyzetbe állítani. Ehhez úgy kell bekapcsolni, hogy valamelyik gombot nyomva tartod közben. Többet nem tudok mondani, mert a konkrét típust nem ismerem, és egyikről a másikra változik a módszer. Google talán segíthet.


Ha sehogy nem tudsz bele életet lehelni, akkor vidd szervizbe. Még garanciás, ha minden igaz.

2015. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajtai László ***** válasza:
100%
szia. Sajnos ezzel a tablettel vannak frissítési gondok. Én visszavinném. És cseréltetném. vagy ha sos akkor a gyári beállítás visszaállítása talán segít. elvileg benne van a kézikönyvben ami kaptál hozzá.
2015. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!