Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha elrontottam a...

Himsoviniszta kérdése:

Mit tegyek ha elrontottam a bios flashet a videokártyámon? Van egy módszerem de nem tudom jó e?

Figyelt kérdés
Flasheltem a sapphire hd 7770-em biosát, mert szaggatott you tube vidiknél, a flash kész volt,hiba nélkül .Újra kellett indítani, de vártam fél órát és nem akart újra indulni,ezért le kapcsolt ám a gépet.újra bekapcsoltam persze se kép se hang.Ventik pörögnek,minden világít..csak nem sípol.Kivettem a vgat nincs beep,ramot kivettem nincs beep. Szóval olvastam egy módszerről,régi pci kártyával újra lehet éleszteni egy kis bios parancs sorral és egy új biossal.Szóval hol tudok venni egy nagyon olcsó pci kártyát és bele tudom tenni az msi 770 c45 lapomba?

#vgabiosflash #rosszbiosflash #pici vga
2015. febr. 16. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan azért flashelted, mert szaggatott YouTube videóknál? IGP-ről is hibátlanul működik, a böngésződdel volt probléma, nem a kártyával.
2015. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:
Hardveapro
2015. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kapsz már PCI kártyát. Ha mégis, akkor működik. alternatív lehetőség integráltat használni, ha van, illetve ha van 2 PCIe az alaplapon, akkor a másodikba tenni, és úgy.
2015. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én sem vagyok hülye,nem flasheltem volna én sem ha megoldhattam volna másképp.Ennél a kártyánál ez gyakori hiba,olvastam tomshardweren.De kb mennyibe kerül egy pci vga?
2015. febr. 16. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kapsz olcsóbban alaplapot IGP-vel... Egyébként meg Google, mi sem vagyunk otthon ezeknek a piacán.
2015. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hypno ***** válasza:
2015. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!