Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetek passzívból...

Papatorpike kérdése:

Hogyan lehetek passzívból aktív a torrentjeimmel? Op. Rendszerem WindowsXP Service Pack 3

Figyelt kérdés

Routert használok típusa: Serioux SRX-WR 150WH

Kellenének a beállítások, már mindent amit találtam a neten kipróbáltam egyik sem volt hasznomra. Belépek a routerbe ott sem tudtam mit kéne beállítani. Remélem itt valaki tud hasznos és érthető választ adni a kérdésemre.



2015. febr. 17. 12:17
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Router menüjében: Firewall settings > Virtual Server

- Private IP Address: a helyi géped IP címe (192.168.1.xxx)

- Protocol: TCP/UDP

- Public és Private Portok: a torrentprogram által használt port

- APPLY: adatok mentése


Ezenkívül nézd meg hogy a router-ben kapott WAN IP (router-be lépéskor egyből kiírja) és a böngészőben internetről lekérdezett IP ( [link] ) ugyanaz-e?

Ha nem egyforma, akkor az internetszolgáltatód miatt nem vagy aktív.

2015. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az új μTorrent-el valamiért nem ment a seed. Csak qbittorrent 2.9.3 és μTorrent 2.2.1-es verziókkal működött.
2015. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a router tudja az UPNP-t, akkor nem kell semmi trükk, csak az UPNP-t be kell kapcsolni és máris aktív vagy, tehát portforward sem kell.
2015. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!