Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a videó kártyám,...

Elromlott a videó kártyám, mit tegyek ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elromlott a videó kártyám, beletettem a winchestert a másik gépembe, de nem indul el. Beadja h a Windows indítása és újraindul.... Nem hiszem h a winchester rossz lenne, mert még mikor a másik gépbe volt teljesen elindult, már kiírta az üdvözlő szöveget is de a videó kártya miatt lefagyott. Nagy valószínűséggel, legalábbis szerintem az op.rendszer ment tönkre, de nem tudom mitől. Azért lenne ez olyan fontos, mert volt rajta valami ami kéne nekem. Ha újratelepíteném, de nem formáznám akkor ugye létrehozna egy Windows Old nevű mappát. Abban benne lenne az a fájl? (az asztalra mentettem el még anno)


Kérlek ne szidjatok le, ha nagyon butaságot írtam lány vagyok :D

Segítséget előre is köszönöm. :)



2015. febr. 17. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Valszeg a videokártyádnak semmi baja.


Milyen processzorod van?


Említetted, hogy két géped van.


A másikba is van 1 Winchester nem?


Rakd be mellé a "rosszat", majd indítsd el a gépet, úgy, hogy a "jó" Winchester-ről induljon a gép.

Ha mákod van, elvileg látnod kell a másik winchesteren tárolt cuccokat.

Ha nincs, és nem látod, nézz utána googleba, valami ilyesmi mondattal: "nem látom 2. hdd/Winchester"

(Az ilyen hülye mondatok mindig tökéletes találatot adnak. Nagyjából... :/ )


Ha esetleg a processzorodba lenne integrált videokártya, akkor szedd ki a Videokártyát a gépből, ami szerinted "rossz" és indítsd el úgy.

De szerintem semmi baja........

2015. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megoldottam a problémámat, újratettem a windows-ot formázás nélkül, így minden benne volt a Windows.old mappában. :)

Abban 100% biztos vagyok, hogy a videó kártyám ment tönkre, mert a BIOS sípolt is. Egy hosszú két rövid sípolás videó kártya hibát jelez.

2015. febr. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!