Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy tp-link tl-wr720n...

Frenky91 kérdése:

Vettem egy tp-link tl-wr720n típusú routert! De hiába kötöm össze a géppel nem bírom konfigurálni mert a gép azt írja ki hogy nincs bedugva a hálózati kábel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Digi PPPoE alapú netem van! Ha a net kábelt dugom be a gépbe akkor mindenjó!

2015. febr. 18. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit hova dugtál?
2015. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
Dugd a "net kábelt" a router kék szinű (WAN) portjába, majd egy másik hálózati kábel egyik végét az egyik sárgába (LAN), a másikat meg a gépedbe.
2015. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen így próbáltam összedugni de a routeren csak a hálózati táp visszajelző led világít az hogy összelenne kötve a géppel (LAN 1) nem világít és a gép is azt írja ki hogy nincs bedugva hálózati kábel! ( A netet a wan felirathoz dugtam de nem csinál semmit) Tudom hogy ahoz hogy legyen netem bekéne állítanom a routert de nem bírom mert nem érzékeli a gép!
2015. febr. 18. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik géppel is összekötni a routert, ha azzal se megy, vidd vissza a boltba.
2015. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másikkal is de azzal se megy! Lehet hogy vissza viszem!
2015. febr. 18. 12:47
 6/8 Laca89 ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod másik utp kábellel összekötni a gépet és a routert, hátha csak a kábel rossz.
2015. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen! Már a harmadik kábellel próbálom! De semmi reakció!
2015. febr. 18. 13:45
 8/8 Laca89 ***** válasza:
Akkor vissza a boltba, biztos hogy rossz az a router.
2015. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!