Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bocsanat elore a helyesirasi...

Bocsanat elore a helyesirasi hibakert, az volna a kerdesem h szerintetek erdemes lenne overclokolni a procimat? dualcore 64 bites 2x 3.40 A pc fujitsu siemens mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy Intel core 2 duo proci? Ha igen, akkor jó ha tudod, hogy brutálisan meg fog nőni a fogyasztása, és a gyári picike hűtő eleve kevés, hogy érdemben húzni lehessen. Mivel ez egy brand gép, nem biztos, hogy a biosa egyátalán engedi, hogy a szorzóval és a feszültséggel játszadozz, a másik, a táp kérdése, ha van a gépben dedikált vga, az ezekben a gépekben lévő 285-300W körüli tápok nem biztos hogy elbírnának a processzor megnövekedett fogyasztásával. Tápot cserélni sem olyan egyszerű ezekben a gépekben, mivel nem szabványos a csavarok elhelyezése a felfogatáshoz. Összegezve, minimális tuning -már ha a bios engedi egyátalán- beleférhet, viszont érdemi eredmény helyett csak jóval magasabb villanyszámlát kapsz.
2015. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajtai László ***** válasza:
Jó lenne tudni a pontos típust. De egy így elsőre nem hinném hogy érdemes lenne. Előre összerakott gépeknél pláne nem.
2015. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy ha előre tudod, hogy hibásan fogsz írni, akkor miért írsz úgy ? Ráadásul ezt még közlöd is.

A fiatalság a jövőnk záloga. Dögöljek meg ha kiváltom. /Hofi/

2015. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kertem j kritizald az irasom hanem tanacsot kertem amm koszonom az elso infot az ez lenne a procim intel r pentium r d cpu 3.40 ghz 3.40 ghz
2015. febr. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!