Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri gamepadet venni? Ha...

Megéri gamepadet venni? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
Gamer PC-hez kéne. A billenytűkkel nem igazán tudok jól játszani... Minden PC játékban elérhető az ezzel való irányítás is?
2015. febr. 21. 08:42
 1/4 anonim válasza:
24%

Szerintem ne vegyél, inkább térj át konzolra. Ja bocsi, most olyat mondtam, ami megingatja a hitedet, kedves PC-s barátom. :D

Komoly válasz: nem éri meg, mert csak Mortal Kombat, Tekken, stb.-hez jó

2015. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyikre van csak pénzem és a PC sokkal több oldalú szerintem. Több dologra is használhatom, ami nem utolsó szempont a munkámhoz is.. :)

Ettől féltem, hogy csak pár játék támogatja és csak pénzkidobás akkor.. azért köszönöm a választ! Ment a zöld! :)

2015. febr. 21. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
hülyeséget írt az első mert sok játékhoz jó a gamepad. pc-re ugye nincs sok verekedős játék de ami van ahhoz mind jó akkor focis játékokhoz sőt bf3 -bf4 et is lehet játszani gamepadal akkor minden autos játékot a kő kemény grafikájú ryse son of rome-t is . a lényeg hogy nem kell konzolra menj van bőven elég játék amivel pc-n is lehet gamepad-al tolni.
2015. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy xbox kontrollerem amit PC-vel használok, mindenféle (elsősorban újabb) platformer, akciójáték, akármi, támogatja. Én pl. el se tudnám képzelni a The Walking Deadet kontroller nélkül, vagy a Rayman játékokat...


Tapasztalataim alapján sok játék részben vagy teljesen támogatja. Előfordul, hogy nem változtathatóak meg a kontroller gombjaira kiosztott funkciók egyes játékok esetében, de szerintem főleg multiplatform játékoknál ez nem így van, illetve az újabb teljes gamepad támogatással rendelkező játékok esetén sem...


Ha valamiben tévednék, javítsatok ki, csupán a tapasztalataim írom le. Nekem megérte beruházni rá.

2015. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!