Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

A keret 155 000ft


Minimim feltételek:


Proci: min i5 U,vagy i3 M széria

Ram 4Gb

Vga: lehetőleg cak nvidia.. min GeForce® GT 840M 2GB

A legjobb ha 15,6"


Legyen alkalmas multimédiára, és játékra.



2015. febr. 22. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen játékra kéne? A laptopokat nem játékra találták ki, tehát sokat ne várj tőlük ezen a téren, max. régebbi játékokkal fogsz tudni játszani.
2015. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos lehet lenne még egy feltétel

I5 m seria

Kezdetben 4gb talán majd 8

És a 840es vga


Nos tervezem eledni az Xbox 360om, jó lenne ha ami azon elment ezen is menne, és nekem nem kell max graf, low medium elég nekem...


Amik szerintem mennie kéne rajta cod waw, bo2,cs go, bf3 ezt csak azért írom mert több videót is látam hogy ment ilyem konfigon, akkor talán ac...


Nfs ből azért valami új menne akkor őrulnék


Nameg akkor gta ba neis reménykedjek?

2015. márc. 14. 11:36
 3/6 A kérdező kommentje:
i5 4210m ez a prici
2015. márc. 14. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az a processzor 2 magos, tehát a legújabb játékok, amik kihasználják a 4 magot, biztosan nem mennének rajta nagyon jól. Illetve a 840M-es vga elég gyengécske, most van is kint egy kérdés az oldalon, ahova leírták, hogy kb. melyik asztali videókártyának felel meg.
2015. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ..

Nos notebookceckh en néztem mire képes a vga , hát amit ott ír remélem igaz mert az nekem megfelel...

A cpu meg 2mag és négy szálon dolgozik, az olyan mintha 4mag lenne nem?

2015. márc. 15. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, hogy a VGA mire elég. A 4 szál az játékoknál nem felel meg a 4 magnak, inkább számolj úgy, hogy a processzor kétmagos, és picivel gyorsabb. Bár a legnagyobb probléma úgysem ez lesz, hanem hogy a laptopok iszonyat hamar túlmelegszenek, és ezért csökkentik a teljesítményt. Illetve a tápellátás (akár akkumulátoros, akár konnektoros) sem túl erős.
2015. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!