Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo G580, i7 2.4 gHZ 8 mag...

Lenovo G580, i7 2.4 gHZ 8 mag procival,16 gb ram 1600mhz,1 tb sshdd Vga vezérlő:Intel HD 4000 GForce 635 2GB mai játékokra pl: Cs:go alkalmas? és ha valaki ismeri a márkát mennyire megbízható illetve játék közben mennyire melegszik?

Figyelt kérdés
lehet e tartósan játékra használni! kérem azok válaszoljank kik laptopról játszanak

#PC #CS:GO #laptop #játszni
2015. febr. 22. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
CS:GO elmegy, de a laptop nem arra való, hogy játszál vele mindennel.... csak SSD van benne? Az SSD az érzékeny a sok írásra/olvasásra, ezért én nem javaslom, hogy csak SSD-d legyen. Én egy 250 GB-s SSD-t (rendszernek, stb.) és egy 1 TB-s HDD-t javaslok, utóbbin az alkalmazásokat, játékokat, dokumentumokat, stb.
2015. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkalmas a mai játékokra. A szervizzel van gond ha meghibásodik, körülményes a javíttatása. Természetesen nem kicsit melegszik. El kell dönteni mi fontosabb a számodra.
2015. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj muszáj kompromisszumot kötnöm mert Külföldön dolgozom,de amikor haza utazom szeretném vinni magmmal és nem akarok 200.000 pc venni meg laptopot 200.000 ért... ezért gondoltam egy ranyközéputat találnék :)
2015. febr. 22. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!