Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor hűtőt...

HabverőMakverő kérdése:

Milyen processzor hűtőt ajánlotok AMD A8 6600k Black Box-hoz?

Figyelt kérdés
halk kellene és ami jól hűt :)

2015. febr. 22. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Cooler Master hyper tx3 evo, vagy ha telik rá akkor Cooler Master Hyper 212 EVO. Ennél drágábbat szerintem felesleges rá venni.
2015. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen : hát hogy ne égjen le a gép, megéri drágábbat is venni szerintem :)
2015. febr. 22. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért égne le a gép? Annyiért már normális hűtő van, ami jó hőfokon tudja tartani (<10k). TX3 evo tökéletes rá.
2015. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát úgy értem pl gyári hűtővel a procinak annyi lenne, főleg ha sűrűn 80 fok meg felette van :) ezért érdemes kiadni még 10 ezret is, ha nem akarsz bele venni egy új cpu-t :) így értettem
2015. febr. 22. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Értemén, csak 12k körül már olyan hűtőt kapsz ami egy fx8xxx-et is lehűt, szóval arra próbálok célozni, hogy felesleges verébre ágyúval lőni. Helyedben ha erre a procira keresnék ilyen árban hűtőt, akkor már az lenne a szempont, hogy minél halkabbat találjak, mivel ilyen árban kb minden bőven jó rá. Ha ez is számít, de nem írják decibelben a hangerőt, akkor meg tudod saccolni fordulatszám alapján, minél nagyobbak a lapátok annál kevesebb fordulat kell XY levegő mozgatásához, annál kevesebb a zaj.
2015. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja értem. Igen az is szempont lenne, hogy halk legyen. A gyári 2900 átlag rpm-et produkál, Cooler Master Hyper 212 EVO RR-212E-16PK-R1 ez pedig 1600-at elvileg és 22,5 dba-t, leírás alapján :) szóval ez megfelelő?
2015. febr. 23. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, az egy átlag hangerő, szóval ha nem kell gyorsan pörögnie akkor még halkabb lesz, a gyárival meg felesleges összehasonlítani, ahhoz képest mintha néma lenne :)
2015. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!