Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebből a konfigból szeretnék...

Ebből a konfigból szeretnék jobb gépet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval most ez a konfigom van és szeretnék belőle egy jobbat "gamerkedésre" Úgy terveztem hogy először az alaplapot utána a videókártyát majd a ramot szeretném ki cserélni. Vagy valami ötlet hogy hogyan lenne a "legjobb"? az is jó ha leírnátok egy konfigot aztán majd eldöntöm milyen sorrendbe veszem meg mert nincs annyi pénzem egyszerre hogy mindet megtudnám venni.

Operációs rendszer

Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

CPU

Intel Core i5 760 @ 2.80GHz

Lynnfield 45nm technológia

RAM

4,00GB Dupla-csatorna DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)

Alaplap

Gigabyte Technology Co., Ltd. P55-UD3L (Socket 1156)

Grafika

SyncMaster (1920x1080@60Hz)

1023MBNVIDIA GeForce GTX 460 (Gigabyte)



#VGA #konfiguráció #RAM #nagymamaszilvásbuktája
2015. febr. 23. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alaplappal nincs semmi baj, majd akkor vegyél újat, ha procit is cserélsz. De egyelőre elég ez a proci, nem kell cserélni, én videokártyát vennék először és RAM-ot.
2015. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajtai László ***** válasza:
Ha újabbat szeretnél akkor az alaplapot és a processzort egyben kell cserélned, 1150 foglalatúra. De én a helyedben most VGA kártyát és memóriát vennék. Aztán később alaplapot és procit. Kérdésem hogy most menyit szánnál fejlesztésre és milyen tápegységed van?
2015. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

95 wattos pociról beszélünk, így hasonló fogyasztásban (a tdp miatt fontos) ezt tudod bele tenni, de nem lenne előrelépés:

Intel® Xeon® Processor X3480

[link]


Jelenlegi alaplapodban a leggyorsabb elérhető 4 magos i5-ös processzor van.



Én mégis azt mondanám, egyelőre ne az alaplapot és a procit cseréld, hanem szerezz be egy új videokártyát, ha a tápod engedi. Majd pedig +4 giga ram. S ha ezek megvannak, akkor gondolkodj majd el az alaplap + cpu kombón, mert a jelenlegi procid abszolút nem rossz.

2015. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
"elöször lapot" ahogy irták ne! , mert cpu t is kelene váltani akor, de minek? 460 átlagos fogyasztású hasonló fogy. Vga t elbirhat táp tala'n igy 970 t is
2015. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!