Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó konfig, meddig lesz jó...

Ez jó konfig, meddig lesz jó milyen játékok futnak rajta?

Figyelt kérdés

Intel Core i5-4590 3,7GHz

Asus B85M-G alaplap

8gb Kingston HyperX 1600Mhz

1TB 7200rpm merevlemez

24x Samsung DVD-író meghajtó

nVidia GeForce GTX 750 2GB DDR5

Cooler Master Elite Knight ház, 500W tápegység



2015. febr. 23. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ahelyett a valami helyett veszel egy normális videókártyát ami a procival azonos szinten van (gtx 970, r9 280x, 290) akkor minden elfut maxon 2 évig kb. De csak ha egy normális tápot is veszel hozzá, nem egy ilyen codegen szintű szart
2015. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy GTX960 azért nem ártana az i5 mellé. Meg egy normális táp..
2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3-4 évig: R9 270X OC 2GB 256bit DDR5 de ez kelleni fog. Amúgy ha a fejlesztő úgy akarja, egy 8-9 éves engine is megfingatja a gépet.. sajnos manapság lepaktáltak a játékfejlesztők és a hárdveresek... Az az igazság hogy a mai motorok sokkal jobbak mint 5-6 éve!! Ha úgy akarná a két fél akkor egy crysis 3 egy tableten is elszaladna pc-s grafóval"" nézd csak meg, egy lassan 9 éves ezköz (ps3) elviszi a gta5, crysis3, bf3-4 stb gémeket kis butítással és van benne egy 512-es vga meg pár giga memória modul :D Szóval megvesszük a hatalmas erőforrást és nem tudjuk kihasználni mert a közvetítő jeleket leterhelik a fejlesztők az: engine gyártók.
2015. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És párdon. Ezt csak azért jegyeztem meg, mert megvesszük a 70-80 ezres vga-t mi pc-sek és csak 2-4 évig tudjuk használni jó szerencsével! Hozzá rakok 30 ezret és ott egy ps4"" haha az meg megint csak 8-9 évig remekel.. És akkor még csak egy vga-val húztak le, hol marad a többi??
2015. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"8-9 évig remekel"


Ja. Ocsmány grafikával, 30 fps-el, az a tuti :D

2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan ocsmány szerintem... Igaz ott meg a játékokat erőszakolják rád.. 12 ezertől a plafonig 16 stb. Én pc-s vagyok és az is maradok, de ha belegondolunk hogy brutális hárdvereink olyanok mint ha fogyatékosak lennének.. :/ Most nagyon büszke a ps4 hogy hű 8gb ram van benne hű mekkora szám és igazuk is van nagy szám! De az én gépemben is 2x4 van 1600-as de nem érzem nagy számnak.. mert szándékosan megfingatják..
2015. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne az általad összeállított konfiguráció, de azzal a VGA-val még néhány éves játékok is kompromisszumokkal futnának 1080P-ben. A tápegységről pedig több információ kellene, hiszen az lessz a "szíve" a gépednek.
2015. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!