Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire kell figyelni a processzo...

Konok07 kérdése:

Mire kell figyelni a processzor hűtő cseréjénél?

Figyelt kérdés
Pár hónapos AMD FX 6300-on cserélném le a gyári hűtőt, egy CoolerMaster Hyper 103-ra. Tippeket szeretnék kérni tőletek. Nem vagyok hülye, se balek, úgy érzem meg tudnám csinálni én is bár van lehetőségem szervizbe is vinni (persze párezer HUFért cserébe). Ha magam csinálom mire figyeljek a régi hűtő leszedésénél, régi paszta eltávolításánál, az új paszta felvitelénél, a hűtő felhelyezéséhél stb? Ha már lecserélem a hűtőt, húzni is szeretném a procit, ezt a típust miként, és meddig lehetne? A válaszaitokat előre is köszönöm :)

2015. febr. 24. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A régi pasztát normálisan takarítsd le a prociról. Az új réteget pedig vékonyan, de egyenletesen vidd fel.
2015. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 Heat Pipe, 92-es venti, nem nagy durranás. Hangos, és a hatásfoka sem az igazi. Szerintem nézz valami drágábbat amin 120-as venti van, és 4-6 Heat Pipe.
2015. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!