Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az AMD Athlon...

Mi a különbség az AMD Athlon X4 860K és az AMD Athlon 2 X4 860K között?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Árban nem sok különbség van.
2015. febr. 24. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan az mind a kettő!
2015. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elírták. azonos típusuk van tehát ugyan az mind 2 valószínűleg csak az egyiknél nem tűntették fel hogy Athlon 2
2015. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:

Semmi. Az AMD Athlon 2 X4 860K neve hibásan van feltüntetve, valójában az egy AMD Athlon™ X4 860k.


AMD ATHLON™ II X4/X3/X2 néven a K10 alapú processzorok mentek.

Athlon 2 széria nem létezik.

2015. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

AMD Athlon™ II = AMD Athlon 2 ha még a római számokat jól ismerem.Miért is ne létezne AMD Athlon™ és AMD Athlon™ II ?

még ha nem római számmal is írja valaki? attol még KETTŐ.

2015. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne. az AMD Athlon jellemzően AM" foglalatokba illeszkedett míg az Athlon II vagy Phenom II jelzővel már az AM3 ba illeszkedőket jelölték.
2015. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs beragadt a Shift tehát AM2
2015. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BM-Striker ***** válasza:

#4 Hivtalosan nem lézett oly brand, hogy Athlon 2.


Ennyi erővel Core 2 Duo-t is írhatnád Core II Duo-nak.


Mindenesetre az Athlon™ II brand csak K10 alapú processzorokra vonatkozott, római szám ide vagy oda.


Trinty-től kezdve megint Athlon™ brand-et használta az AMD.

2015. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a K10 alapú procikba kötöttem bele hanem abba hogy athlon II nincs vagy ugyanaz mint az athlon.

Hát nem.

Mindkettő K10 proci de más foglalattal és gyártási időbeli különbséggel.Ha csúnyán fogalmazunk az athlon továbbfejlesztett változata az athlon II, abba ne menjünk bele hogy jobb lett vagy sem.A márka tényleg az athlon de mint az audinál is nem mindegy hogy 80-as vagy q7-es.

[link]

2015. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BM-Striker ***** válasza:

#8


Én csak azt állítottam, minden Atlon II K10 alapú.


Valóban volt néhány AM2+ -os furán számozott K10.5 lapú Athlon X2, de ennek semmi köze a témához.


Egyébként az Wikipedan-is helytelenül szerepnek Az Athlon II-k Az Athlon X2-k között.


Az Athlon II egy a- Phenom-hoz(K10,AM2+,3-4 mag ), Phenom II(K10.5, AM3, 2-6 mag)-höz és Duron(K7, Socket A)-hoz hasonlóan rövid életű termékcsalád volt és kizárólag FM1-as és AM3-as foglatatú K10-es processzorokból állt.


Hasonlóképpen, mint az Intel-nál is a Pentium Pro(P6) Pentium II(P6), Pentium II(P6), Pentium 4(NetBurst) és Pentium M(P6) és Pentium D(NetBurst) mind egy önálló brand volt, ami egyértelműen utalt a processzorok mikroarchitektúrájára.

2015. febr. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!