Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy év alatt mennyivel csökken...

Egy év alatt mennyivel csökkenhetnek az árak?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 év múlva szeretnék új gépét vásárolni. ( Jövőre lesz a középiskolás ballagásom, szóval jövő májusban esedékes a vásárlás ). A konfigot már kinéztem magamnak:

Alaplap: Asus H97 PRO GAMER ( 37 ezer Forint )

Vidikari: MSI GTX760 2GB DDR5 N760 TF 2GD5/OC ( 66 ezer Forint )

Proci: Intel Core i5-4460 ( 52 ezer Forint )

RAM: Kingston 8GB DDR3 1866MHz HyperX Fury Red HX318C10FR/8 ( 20 ezer Forint )

SSD: Samsung 128GB MZ-7KE128BW SSD ( 30 ezer Forint )

Merevlemez: Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX ( 15 ezer Forint )

Táp: Chieftec CTG-600-80P 600W ( 20 ezer Forint )


Ez így összesen 240 ezer forint körül van. Plusz ehhez jönne még egy Windows 8.1 ami 30 ezer Forint kb.


Tudom, szinte lehetetlen megjósolni mennyi lesz ez több mint egy év múlva, de az előző évek tapasztalatai alapján szerintetek mennyit csökkenhetnek az árak? Ugyebár jön majd a Windows 10, és gondolom lesznek még videókártya, processzor, ram téren is újabb dolgok így gondolom a régebbi cuccok ára csökkenni fog.


Ez így most Windowssal és gépházzal együtt kb. 280 ezer Forint. Szerintetek 2016 májusában 250 ezerből kijön? Esetleg kevesebből is?



2015. febr. 24. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

> Szerintetek 2016 májusában 250 ezerből kijön? Esetleg kevesebből is?


250-ből szerintem ki fog jönni.

2015. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lefelé viszi az, hogy avul, viszont van ezzel ellentétes folyamat is, mert a forint romlása meg felfelé viszi. Hogy melyik lesz az erősebb, és mennyivel, azt képtelenség megmondani. További részletek a politika rovatban...
2015. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!