Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HELP! Melyik laptopot válassza...

HELP! Melyik laptopot válasszam?!? Asus n551jm, Hp pavilion 15, vagy hp pavilion 17?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]

Itt vannak külön a linkek, mindegyik gép másért tetszik. Az asusnak a teljesítménye nagyon jo, de félek a melegedés okozta meghibásodástól és élettartam csökkenéstől. Már ha van ilyen. Olvastam teszteket, és ezt írták az asus hibájának. Viszont tapasztalatom nincsen, nemtudom ez mennyire drasztikus vagy gyakori. A két hp gép a minőségük miatt tetszik, viszont hardveres szempontból jóval el maradnak az asustól. A nagy kérdés tehát az lenne hogy kell-e féljek az asus minőségromlásától es bízzak a hp sokéves minőségében és engedjek a teljesítményből. Vagy az asus is teljesen jó csak nemkell hülyére hajtani és napi 10 órákat játszani. Hozzáértő, tapasztalt emberek válaszának nagyon örülnék, illetve bármi hasznosnak is!!

Előre is köszönöm. Helyesírásért nocsábat, telefonról gépeltem.



2015. febr. 24. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesitmenyben lenyegesen jobb az Asus. Masik kettot en nem is igazan neznem. Persze megtortenhet, hogy ma mar a Pavilionok kicsit megbizhatobbak, mint regen, azert minoseginek megsem neveznem oket(par eve meg a Hp valaha csinalt legroszabb szeriaja volt). Igy ha csak ez a 3 lehetoseg van en az Asus mellett maradnek.
2015. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ebben mennyire vagy biztos? A pavilionokkal kapcsolatban.
2015. febr. 24. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint irtam, nem tudom mostansag milyen a minoseguk, az viszont biztos hogy regebben katasztrofak voltak. Mas gyartoktol nem is neztel? Amugy Hp is jo nagyon a business osztalyban, az alatt viszont en szemely szerint biztos nem vennek.
2015. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséged. A létező összes gyártó összes laptopját végig néztem és ezek illeszkednek legjobban az elvárásaimhoz. Pontosabban most már csak a pavilion 15 van és az asus. A harmadikat kiejtettem:). Most még nehezebb a döntés mert a paviliont megtaláltam egy oldalon akciósan 175 ezerért, az asus meg ugyebár 244 ezer. Holnap meglátogatom a laptop üzleteket győrben és megnézem őket élőben is, hátha valamelyikbe beleszeretek:D. És talán a döntés is könnyebb lesz.
2015. febr. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!