Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni egy EVGA...

Szeretnék vásárolni egy EVGA Supernova 850 B2-őt. Előszöri elég lenne-e 2 R9 290. hez crossfire-be. Másodszor a Bestmarktól rendelném és ott 12 hónap gyári garanciát adnak holott más boltoknál 120 hónap rá a gari. Akkor ez csak elírás?

Figyelt kérdés
Nem csak ez van máshogy.A kábelezésre is klasszikus van írva és a venti mérete is csak 12 centinek van írva,pedig 14 centi...akkor most ennyire elírták??

2015. febr. 25. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. febr. 25. 21:27
 2/4 reklamszemetes válasza:

Első kérdésedre, itt egy link:

[link]

ez az én konfigom, te is összeállíthatod a sajátod... a lényeg h ad egy kalkulált Watt felhasználást, nekem ez 479W, szerintem még egy 700as táp is elvinne két 290est.

2015. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Cpu t is tudni kéne de 750 es is elég lehet FX9 el nem lene az de remélem nem az lesz cfx alat... 10év kéne rá, irj boltnak 1ével nem vene'm...
2015. febr. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A processzorom Intel core i5 4570.

Már írtam nekik de nem válaszoltak,inkább felhívom őket.

Direkt akartam 850-es tápot,későbbi fejlesztések gyanánt!

2015. febr. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!