Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaza van haveromnak, hogy ez...

Igaza van haveromnak, hogy ez a gép befog lassulni, és később nagyon lassú lesz?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt vagyok, nem költenék rá vagyont, olyan kellene ami egyszerű usernek megfelel, net, film, email, esetleg excle, ilyen irodai semmiségek.


És ezt a gépez néztem ki, és azt mondta ez elég gyenge, és Ő szerinte pár év és be fog lassulni és a windows több perc lesz more feláll!

Szerinte inkább egy i5ös processzorosat nézzek 8gb rammal...


Szerintetek nekem jó lesz ez is?


Processzor:

Intel® Core™ i3-4005U

Core™ i3

1.7 GHz

Cache:

3 MB

4 gb ram



2015. febr. 26. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A belassulás az attól jön elő, hogy nem tartja tisztán valaki a gépet, és tele lesz szeméttel, amik már az op rendszer indulásakor lezabálják a gépet.

Filmezésre, netezésre, elég ez a laptop.

Ha kell akkor RAM-ot bármikor lehet benne bővíteni.

Ha úgy is lassul, akkor az már HDD-től van, elsősorban azért amit már említettem, a másik az, hogy kezd nagyon elhasználódni a HDD, esetleg SSD-t is lehet belerakni.

A lényeg, hogy ha normálisan, odafigyelve használod a gépet, akkor nem lesz baja.

2015. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre a célra jóaz.
2015. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

i7 és 16gb is betud lassulni

Minimum! 3év garis Prémium (Bussines - üzleti) laptopot vegyél és esélyeseb hogy strapasab lesz nez szak tesztet arol amit veszel hogy nyuzhatob darab e

2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek a legnagyobb problémája nem az i3, hanem az, hogy U. Ne ultrabook procikat, hanem normális M-eket nézz. 1.7GHz az nagyon kevés, sok alkalmazás nem profitál a több szálból, így előfordulhat, hogy csúnyán meggyűlik majd vele a bajod (plusz sok alkalmazás 2GHz alatt el sem indul, pedig működhetne). Nem kell i5, de ne "U"-t válassz.
2015. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-nél a pont.

Ha amortizálódik a Windows, akkor mindegy, milyen a procid, be fog lassulni. De egy Win-újratelepítés nem a világ vége, valamint ésszel használva nagyon sokáig meg lehet őrizni a rendszer jó állapotát.

2015. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!