Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen az a...

Szerintetek milyen az a config? Jó lesz 2-3 ( esetleg 4? ) évig 40-50-60 fps-es játékélményre?

Figyelt kérdés

Nyilván minden ultran .. :) ( vsync off [nem szeretem] )


MSI GTX 980

Core i5 4690K

Asus Z97 Extreme 3 ( ? )

2×4 gb RAM

Cooler master silent pro 700 W

Cooler master centurion 590


Ha esetleg tudtok jobbat akkor mondjátok



2015. febr. 27. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
rambol lehetne többet meg egy i7-es procit
2015. febr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Táp használtan lesz vagy meglévő?

Alaplap az Asrock márkajelzésű, cpu hűtő?

2015. febr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 Asrock mióta jobb, mint egy Asus?

i5 pedig elég. van benne annyi tuning ami elegendő lehet.

2015. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A VGA jo, FHD-van siman mehet Ultra, a proci boven eleg, tuningal 6-8 evig is eleg kell legyen.

#3 ki beszelt arrol, hogy az ASrock jobb mint az ASUS, csak annyit mondott a masodik, hogy nem ASUS Z97 extreme 3, mert ASUSnak nincs ilyen lapja, ilyrn csak az ASrocknak van.

A RAM az jo, persze cl9-es legyen, 1600MHz-el.

A tap feleslegesen nagy, egy chieftec ctg-550, Raider 550 is bosegesen eleg ennyek a gepnek.

Hazba nem szlok bele, azt dontse el a kerdezo, ugy is o foglya nezegetni evekig.

Ja es #1 az i7 t3ljeseggel felesleges jatekra, meg 4 magot se hasznalnak ki igazan a jatekok, akkor egy i7ptel nem leszel elorebb.

2015. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Fél mondatokból könnyű félreérteni. Azt hittem arra utal, hogy Asrock legyen Asus helyett. (Nem vettem figyelembe az "Extreme 3" jelzőt.) De akkor vegyük úgy, hogy nem szóltam...


A tápot pedig már nem forgalmazzák, így vagy használtan jutott hozzá vagy már rendelkezik vele. Ebben az esetben pedig értelmetlennek tartom vetetni egy másikat (csak azért mert az is elég lenne).

2015. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor ertelem szeruen nem kell masikat venni.
2015. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Igen a táp már meg van és az alaplapot valószínűleg elírtam, bocsánat. I7-es procit feleslegesnek tartom +4-5 FPS-ért meg hát én nem szeretnék videókat szerkeszteni és 3D-t sem preferálom arra ott a tv-m. Így a + 30.000 ft-ot inkább gtx 980-ra költöm :) szerintem így a logikus. De am akkor ez a config jó lesz 3-4 évig ? ultran 50 fps körül ?

2015. febr. 27. 13:39
 8/8 A kérdező kommentje:
cpu hütő meg vmi cooler master ilyen 5-10 ezer környékén gondolom
2015. febr. 27. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!