Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I3 4160 vagy pentium 3250...

I3 4160 vagy pentium 3250 erne meg nekem a legjobban? Erdemes lenne az erősebbet venni? 80e lenne a keret a konfigra .

Figyelt kérdés
Új konfigot szeretnek venni , max 80 ezret szanok ra , hdd -ssd van mar .Azon gondolkodom melyik legyen a két fent emlitet cpu közül .Tudom az i3 sokkal jobb de kerdes hogy kihasznalnam e .Nem játszom ,minden napos átlagos felhasználásra kell a gep.Kb 3 évig tervezem meghagyni mig garanciális .Esetleg ha raertek szivesen várok konfig ajánlatokat .Hdmi kene az alaplapra ,usb es sata 3 .

2015. febr. 27. 08:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Dvd iro sem kell ,pendrivrol telepitek.
2015. febr. 27. 08:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Az atlag felhasznalasra eleg meg a 3220-as Pentium is.

Bar ha jobban belegondolsz, akkor egy AMD APU egyseget kene beszerezni 1866-os RAM-al, es VGA nelkul is van eleg nagy teljesitmenyed, valamint ha el akarod adni, akkor kicsit tobbet is kerhetsz erte, mint a g3250-ert, fokeg a gyorsabb RAM miatt, meg azert is mert a gepnek nem kell VGA a mokudeshez.

Sajna most nem tudok konfigot irni, majd kicsit kesobb.

2015. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Jelenleg egy fx 6300 asom van de mivel nem játszom felesleges es eltudom adni amennyiért vettem szoval kiszállok belole .Érezhetően nagy vissza eses lenne használatban erzesre egy 3250 körüli Pentium .I3 gondolom pariban van vele .Amd -t mar nem szeretnek , intelem meg ugysem volt csak anno 1 magos Pentium meg cerka.
2015. febr. 27. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a pentiumot nem fogod megbanni, es nem fogsz teljesitmenyben visszaesest erezni.
2015. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát rendszer felállásnál megérezné a 2 magos pentiumot mikor én 8 magos fx -et váltottam le éreztem én is. de mivel nem játszol ahogyan írták a többiek nem fogsz sokat érezni a dologból.ha pentiumot veszel most azt kb 3 év múlva ha eltudod majd adni 4-5 ezer forintért maga a procit mert annyit fog érni ha viszont i3-at az tartani fogja a minimum 20 ezres határt.
2015. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BM-Striker ***** válasza:

Ne vegyél 2 szálas processzort 2015-ben, ha van pénzed jobbra, főleg ha 3 évig nem akarod tartani.


i3 legyen.

2015. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi van, de én most 1 hete adtam el egy Pentium D950-et 3000-ért, szóval azért nem szabad ilyen dolgokat kitalálgatni.

Ezért szokták sokan azt mondani, hogy "Minden annyit ér, amennyiért el tudod adni", hogy fer-e amennyiért eladtad, azt majd a lelkiismereted eldönti.

2015. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénz kidobás az I3. Fölösleges kiadni 2x-es árat egy ugyan úgy 2 magos proci ért. Napi használatban nem lesz különbség.
2015. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!