Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó összeállítás Gamer pchez?

Ez jó összeállítás Gamer pchez?

Figyelt kérdés

500 euróig szeretném Szlovákiából. Már összeraktam egyet de nem értek hozzá és azt szeretném kérdezni hogy jól-e raktam össze, hogy akadálymentesen fogom tudni használni és nem lesz semmi kékhalál, túlmelegedés, rövidzárlat, meg ami csak lehet. Az oldalak szlovákok amelyeken kinéztem nekem tetszik az az oldal könnyen átlátható.

Az alkatrészek:

Merevlemez: [link]


Ram: [link]


Videó Kártya: Na itt nehezen tudtam választani, kettőt találtam, nem tudom eldönteni melyik is legyen.

Az első: [link]

A második: [link]

Fogalmam sincs, hogy melyik jobb a kinézet nem érdekel csak a teljesítmény.


Processzor: Én az AMD-t választottam nekem ez a proci szerintem elég lenne.: [link]


Alaplap: Valami olcsó is lehet nem kell négy ram slot, két videókari slot. A procit viszont szeretném húzni, nem tudom milyen alaplap kell hozzá, én ezt néztem: [link]


Ház: Nekem tök mindegy milyen valami egyszerű legyen és elférjen benne az aminek kell, ezt választottam: [link]


Táp: Na itt van az amiről fogalmam sincs hogy milyen kell, páran ezt ajánlották: [link]


CD-ROM: Ezt néztem szerintem beleférni a házba.: [link]


A monitor: Itt nem tudom milyet a legjobb a videó kártyának valami egyszerű és a szokásos méretű.: [link]


Remélem fogtok tudni segíteni egy jó gamer pc összerakni az ár szerint. Köszönöm előre a segítségeteket.



2015. febr. 27. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem rossz,de a procin sporolhatsz egy kicsit mert szerintem folosleges venni egy 860x-et.

Egy 750k is eleg bele.

Mindemellet HDD-bol Western Digitalt vegyel,a tappal nincs baj ha telleg FSP.

A maradek penzt koltheted tobb ramra.(a hazon is sporolhatsz)

2015. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A ram egyenlőre elég, később még vennék bele még egy 4GB-ost. HDD-t milyet vegyek Black, Purple, Blue... ? és Videó kártya melyik lenne jobb? meg a többire is mondjatok majd valamit ha lehet. előre köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 27. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó az a Barracuda. Annyira halk, mint a WD Blue, de mellé kicsit gyorsabb.
2015. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az alaplap és a proci?
2015. febr. 27. 16:06
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Elég sok hónapja mindég kiirod és mikor fogod végre megveni?

Gépházon 12es ventihely legyen legaláb elöl lent és hátul fent

2015. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor már biztos lesz akkor elkezdem megvenni.
2015. febr. 27. 16:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy olyat?
2015. febr. 27. 16:28
 8/12 A kérdező kommentje:
és melyik a jobb proci? AMD Athlon X4 750K/860K?
2015. febr. 27. 16:40
 9/12 A kérdező kommentje:
A 750K drágább, nem értem miért
2015. febr. 27. 16:40
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

860K a jobb, ha olcsób is duplán jól jársz

Hát csak irtam hogy ha lehet olyan házat néz (.gyártói honlapon lehet adatait megnézni)

2015. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!