Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baj lehet a laptopommal?...

Mi baj lehet a laptopommal? Mit kellene javítanom rajta?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt vettem egy Dell 3531 laptopot, ezekkel a specifikációkkal: Intel Core i5-4200U CPU 1,6 GHz, 2,3 GHz, 6 GB RAM, 64 bites Windows 7 van rajta, a vidikártya Intel HD, a pontos típust nem tudom. Az a baj vele, hogy időnként akadozik a gép, és ez már azóta megvan, mióta megvettem a gépet, nem csak később jött elő. Zene, film lejátszása közben véletlenszerűen torzítja a hangot, de épp csak max 1 mp-ig. Van úgy, hogy a gépen nem megy semmi, egyszerűen csak be van kapcsolva és ilyen rövid kis zajokat ad ki magából. Ezek a zajok hatványozottan jönnek olyankor, mikor egyszerre több mindent akarok futtatni. Pl: media playeren szól a zene, firefoxon megnyitok egy új fület, vagy csak lejjebb görgetek egy oldalon, és a gép szaggat, a zenébe beletorzít. És mindezt úgy, hogy ezen a kettőn kívül tényleg semmi más nincs futtatva a gépen ilyenkor, torrent sem. Mitől lehet ez? Rossz a videokártya, kellene valami driver hozzá? kevés a memória? Én nem vagyok szakértő, ha valaki tudja esetleg a hiba okát, annak megköszönném ha leírná hogy hogyan tudnék javítani a gépemen. Köszi!

2015. febr. 28. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Vinyó problémának tűnik a leírtak alapján. Vagy csak szenved, mivel a laptop vinyók alapvetően nagyon lassúak szoktak lenni, vagy esetleg hibás is. HD Sentinellel érdemes vetni rá egy pillantást, illetve futtatni rajta pár tesztet. Megfontolandó egy SSD beszerzése is, mert a különbség ég és föld.
2015. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!